Шуба з бобра: якість для Вас, особливої!

На сторінці:
Сортувати:

Хто з вас, чарівні жінки, не мріяв про легку, м’яку, теплу шубу? Хто не думав про те, щоби придбати чудовий хутряний виріб вже цієї зими? А також згадайте свої бажання про доступну ціну такої речі, аби ви точно могли її собі дозволити, та ще про довгий термін її служби. Тепер відкриваємо очі і дивимось на наш інтернет сайт! Мрії здійснити легко! Тож саме час повірити в чудеса, а ще краще — почати творити їх власноруч! Сьогодні ми можемо собі дозволити усе, що побажаємо!

На шуби з бобра ціни завжди були високі — так повелося ще з часів Київської Русі; є й пояснення цьому: таке хутро виключно м’яке, пухнасте, а ще найтепліше. Жінки усіх північних країн давно оцінили оригінальний підшерсток такого виробу — пух, що на рідкість вдало підходить до жорстких та нестабільних кліматичних умов, а тому саме ці вироби вбережуть вас від будь-якої негоди. Одним із визначальних критеріїв у ієрархії хутра є, так названа, «зносостійкість». Так ось бобер, й шуба з цього звіра, за цим показником навіть перевершує норку. Такий верхній одяг не боїться вологи, що є великою рідкістю серед хутряних виробів, ба більше того, під дією мокрого снігу шуба з бобра стає ще більш пухнастою.

Виходячи з усього, зазначеного вище, можна ствердно сказати, що купити шубу з бобра — правильний вибір, особливо в тому випадку, якщо ви живете у місцевості, де зима не лише холодна, а й досить сніжна. На українському ринку хутряних виробів бобер грає неабияку роль: вже більше п’яти років поспіль його хутро визнається як надзвичайне, таке, що одночасно відповідає всім вимогам практичної господині, серед яких і приголомшлива зносостійкість (лише уявіть — понад 15 сезонів), і легкість, і м’якість, а також теплоізоляція і оптимальна ціна.

Шуба з бобра — доволі складний виріб у пошитті. Власне, саме хутро взагалі є ексклюзивним і тому майже дорогоцінним, оскільки для вироблення такої шуби використовують виключно цільні шкурки недорослих тварин. Таке хутро важке у обробці, а в деяких випадках на це витрачається цілий рік. Технологія вищипування — це трудомісткий і навіть, з певного боку, ювелірний процес. І цей факт, безперечно, відбивається на вартості шуби, але й робить таку шубку особливо легкою.

Для кожного виробу характерна індивідуальна гама кольору, а в нашому магазині ви знайдете різні варіанти на будь-який смак. Шуба з хутра бобра — це справжня картина гармонійного кольору, який переливається різними — від темного до світлого — природними відтінками. Дозвольте собі дещо особливе!