Норкова шуба — ваш королівський вибір!

На сторінці:
Сортувати:

У шістдесятих роках двадцятого століття в світ моди та дизайну сміливо увійшла Її Величність — королева шуба. В цей же час дизайнери почали проводити різні експерименти з її фасоном, забарвленням та концепцією зовнішнього вигляду, використовувати хутро у верхньому одязі, манто та навіть у пошитті спідниць. Це пояснюється тим, що всім представницям прекрасної статі дуже кортило бути королевами, чарівними та неповторними, а норкове хутро вважається найдорожчим, тому дозволити собі таку розкіш можуть лише заможні панянки, аби ще більше підкреслити якість свого життя.

Норкові шуби слугували засобом вираження елегантності та шику — так було у всі часи, так залишається й донині. Відомий дизайнер Майкл Коре у вісімдесяті роки турбувався не лише про те, щоби ця зимова розкіш стала доступна більшій кількості бажаючих, окрім власниць високого статусу, але і про те, щоб шуби норкові, хоч і стали більш доступним товаром для красунь та модниць, не втратили свого лоску.

Звичайно, що на норкові шуби — ціни відповідні, тому ми закликаємо вас звернути увагу на якість хутряного виробу, оскільки сучасні технології зробили легкою та можливою підробку будь-чого — і хутро не стало винятком. Коли розмова ведеться про відповідність ціни, то ми маємо на увазі, що купити таку шубу для жінки середнього рівня доходу під силу! Окрім того, все це — поєднання якості та доступної ціни — є реальним, якщо ви вирішили придбати шубу саме в нашому магазині: приємні ціни за високу якість — це те, що ми раді вам запропонувати! Оцінити норкові шуби допоможуть фото нашого інтернет магазину! Тепер не треба витрачати купу часу на пошук моделі, що підходить особисто вам, адже переглянути усе розмаїття та порадитися з близькими можна не виходячи з власної квартири.

Як купити норкову шубу

У кінці нашої розмови ми вирішили розказати про те, як саме обрати шуби норкові. Усі жінки знають, що, аби щось придбати, треба як слід над цим порозмислити. Для столичних панянок норкові шуби Київ пропонує у всій широті свого асортименту, тому, можливо, з нашими наступними порадами вам буде дещо легше зробити свій вибір. Звичайно, на стрункій і високій жіночці відмінно буде виглядати будь-яка шуба — коротка або довга. Що ж стосується мініатюрних дам, то ми рекомендуємо утриматися від дуже пишних й довгих фасонів, адже існує ризик просто розгубити свою красу у такій шубі.

Золоте правило наостанок: якщо ви вже вирішили купити норкову шубу — не будьте сором’язливими! Відчуйте себе королевою у Києві чи Львові, Харкові чи Івано-Франківську, відчуйте себе справжньою!