Шуби з бобрика - різноманітність моделей в інтернет-магазині Житомира

Хутряна шуба - незамінний одяг для холодної зими. До того ж, це дуже красиве і прекрасно зігріває завдяки хутрі. Купується така верхній одяг зазвичай на кілька років, а значить, до її вибору варто підійти відповідально.

Одним з цікавих варіантів, які Вам запропонують у будь-якому магазині, є шуба з бобра. Звернувши увагу на назву такого виду хутряних виробів, багато хто думає, що це дійсно шуби з хутра справжнього бобра. Насправді ж, бобриком, називають хутро особливої ​​породи королівських кроликів. Їх пух, який спочатку має безліч відтінків, фарбують в найрізноманітніші кольори, а потім вистригають і розбирають на пластини, які в наслідку зшиваються і таким чином, виходить готовий хутровий виріб - шуба з стриженого бобра.

Бобрик дуже практичний в процесі носіння. Він дуже теплий і м'який, а крім того не пропускає вітер. Таке хутро за якісними показниками чимось схожий на норку, але у нього є свої переваги. Наприклад, шубу з бобрика можна сміливо здавати в хімчистку. Зазвичай, навіть без додаткового догляду, така шубка буде виглядати як новий виріб протягом 3-5 років.

Якщо Вам хочеться купити шубу з бобра в Житомирі, найкраще буде зробити це в інтернет-магазині . Як встигли помітити численні покупці, вибір моделей в онлайн-каталозі набагато ширший, ніж в стаціонарному магазині, а ціни на хутряні вироби істотно нижче. Зробивши покупку в інтернеті, Ви значно заощадите, адже крім доступних цін на всю продукцію, тут можна знайти акційні товари, вартість яких, була знижена в зв'язку з появою нової колекції.

Вибираючи хутряний виріб, враховуйте, що якісна шуба - це Ваш стиль і запорука комфорту на всю зиму, а ще предмет гардероба, який ніколи не вийде з моди.