Як підібрати якісне хутряний виріб з бобра або бобрика в Вінниці

Безумовно, кожен тип хутра має свої особливості, такі як: забарвлення, фактура, щільність, м'якість, гладкість і звичайно влагоотталківаемость, морозостійкість і теплопровідність.

Кожна дівчина, купуючи шубу з бобрика (стриженого кролика), бобра або інших цінних видів хутра, хоче отримати виріб, який надійно прослужить багато років. Але, як і у випадку з різними видами хутра, варто перевірити справжність вироби ще до того, як Ви оплатили його вартість.

Обов'язково звертайте увагу на зовнішній вигляд хутра. Наприклад, якщо вироби з бобрика можуть піддаватися фарбуванню, набуваючи рівний відтінок, то шуби з бобра фарбують вкрай рідко, а значить колір такого хутра не може бути однорідним. До того ж, для виробництва шуби з стриженого бобра, використовуються цілі шкурки різних тварин, які підбираються за відтінком, а потім об'єднуються в хутряному виробі. Відтінки такого хутра можуть різними, від бурого до коричневого. Але варто пам'ятати, що натуральне хутро завжди блищить при яскравому світлі.

Також, потрібно оцінити й те, наскільки міцно зшито виріб і не використовувався клей при його виготовленні. Всі елементи хутряного одягу, такі як: комір, капюшон, гудзики, а також аксесуари, використані для декорування, повинні добре триматися.

Якщо Ви зібралися купити шубу з бобра у Вінниці, постарайтеся вибрати торгову точку, репутація якої не викличе сумнівів. Кращим варіантом, звичайно стане інтернет-магазин, де широкий асортимент поряд з оптимальними цінами, допоможуть Вам легше визначитися з вибором. Крім того, в такому магазині Вам пред'являть сертифікат на товар, а значить, Ви зможете уникнути покупки підробки.

Не забувайте, що вибір шуби, питання відповідальний і чим серйозніше Ви до нього поставитеся, тим довше потім зможете не розлучатися з коханою хутряним виробом.