Шуби з бобра і бобрика в Сімферополі

Сьогодні все частіше недовговічні куртки і пуховики замінюються в гардеробі сучасної модниці на легкі, витончені і теплі натуральні шубки.

Дуже популярними останнім часом, стали шуби з бобра і бобрика. Але мало хто знає, що це різні види хутра.

Бобрик - це кролячий хутро, що належить особливої ​​королівської породі цих звірків. Він має привабливий вигляд за рахунок того, що робить виріб пухнастим і повітряним. Але разом з тим, така шуба дуже добре зігріває навіть у люті морози. Вона м'яка і приємна за фактурою, але при цьому залишається неймовірно міцною. До того ж, вартість цього виробу, більш ніж приваблива для покупців.

Не менш актуальними, вважаються вироби з стриженого бобра. Густий підшерсток і гладка шерсть не дають волозі проникнути всередину вироби. Так як бобер, є водоплавним тваринам, його хутро володіє дуже хорошою водостійкістю. В шубі з бобра, можна спокійно вирушати на прогулянку під дощем. Вам буде комфортно, а ще Ви переконаєтеся, що такий виріб не боїться вологи.

Шуби з бобра можуть бути натуральних відтінків, або фарбували в різноманітні яскраві кольори. Якому варіанту з представлених в каталозі, віддати перевагу, залежить від Вашого смаку, і улюбленого стилю в одязі.

Визначившись з тим, яке хутро Вам більше подобається на вигляд, Ви можете знайти відповідний розділ в інтернет-магазині і зробити замовлення, щоб купити шубу з бобра в Сімферополі. Варто відзначити, що ціна шуби з щипати бобра, буде дещо вищою, так як такий хутро більш рідкісний і вимагає ретельної обробки.

Щоб Ваш вибір був зроблений вдало, а куплена шуба радувала довгі роки, при її виборі врахуйте такі фактори, як: мета покупки, кліматичні умови в Вашому місті, і звичайно, поєднання зручності в шкарпетці і оригінального зовнішнього вигляду.