Стильні та сучасні шуби з стриженого бобрика і бобра в Луганську

Головне, при покупці зимового верхнього одягу, враховувати, що вона повинна виглядати стильно і чарівно, а ще зігрівати і дарувати комфорт. Ну і звичайно, важливо також звернути увагу на якість і ступінь зносостійкості вироби з хутра.

Шуба з бобра - це той варіант зимового одягу, який підійде для шкарпетки в місті, де перепади температур трапляються регулярно. Тому, якщо Ви задумалися над тим, виріб з якого хутра купити в Луганську, придбайте шубу з бобра і Ви безумовно залишитеся задоволені таким вибором. Такий виріб прослужить Вам до 20-ти років, зберігаючи при цьому свій прекрасний зовнішній вигляд.

Основними видами хутра, з яких виробляють такі шуби, є шкурки щипати і стриженого бобра. Перший вид має більш високу вартість, так як це хутро отримують шляхом вищипування жорстких остьовіволосся. А шуби з стриженого бобра, краще захищають від холоду, адже хутро у них більш густий. В хутряній моді нинішнього сезону, особливою популярністю користуються шуби комбіновані з декількох видів хутра.

Ще одним привабливим виглядом хутра, вироби з якого за доступною ціною, Ви неодмінно знайдете в каталогах інтернет-магазину, є бобрик. Це хутро вдає із себе шкурки королівських кроликів, які в наслідку піддаються стрижці і зшиваються в один виріб. Розводять таких звірків практично по всьому світу, починаючи від Іспанії і закінчуючи Китаєм. Шуби з бобрика виглядають чудово, завдяки незвичайному забарвленню. Крім того, вони дуже м'які і приємні в шкарпетці, але незважаючи на це, мають високу міцність і здатні багато сезонів прослужити Вам «вірою і правдою».

Вам неодмінно сподобаються моделі хутряних виробів з бобра або кролика Рекса, і це не дивно, адже побачивши таку красу, перед нею буде важко встояти.