Цікаві і оригінальні шуби з бобрика і бобра в Кривому Розі

Сьогодні з кожним днем, з'являється все більше нових моделей виробів з хутра. Асортимент в магазинах стає ширше, щоб мати можливість задовольнити покупців навіть з самим вимогливим смаком.

Дуже поширеним видом хутра став бобрик. Він представляє з себе стрижені певним чином і зшиті шкурки кролика. У Рекса, звірка з хутра якого виробляють шуби, дуже густий і ніжний ворс.

У таких кроликів неймовірно оригінальний натуральний забарвлення хутра. Вони можуть бути плямистими, опаловими, коричневими, білими, блакитними і іншими. За кольором хутра ці звірята поділяються на такі види: кастор (чорний з рудим), каліфорнійський (триколірний), добматінец (плямистий), люкс (рудий), Мардер (сірий з чорним) і рен (білий з вкрапленнями коричневого).

Також, існує шиншиловий Рекс, хутро якого легко сплутати з іншим звіром, настільки вони схожі. Однак, ціна кролячій шуби буде в рази дешевше справжнього шиншиллового вироби.

Шуба з бобра нагадує бобрика тільки по натурального кольору хутра. В іншому з стриженого бобра роблять більш дорогі за вартістю вироби, які представлені в сучасних каталогах інтернет-магазинів дуже широким асортиментом.

Шуби з бобра чудово підходять для використання в холодну і дощову погоду. У містах, де зими бувають мінливими, і часто «радують» мокрим снігом з дощем, таке хутряний виріб стане мрією будь-якої дівчини. Тому, якщо Ви хочете купити в Кривому Розі шубу з бобра, то з вибором не помилитеся.

Найкращим з можливих варіантів, вважається хутро канадського бобра. Він гармонійно поєднує в собі прекрасні зовнішні і якісні характеристики. Зручність у шкарпетці, практичність і легкість, а також витончена форма, роблять ці шуби справжньою знахідкою для сучасних леді.