Купівля актуальних моделей виробів з хутра бобра і бобрика в Донецьку

Хутряна шуба ось уже багато років, є предметом бажання модниць і тих людей, хто любить перебувати в теплому комфорті в морозні зимові дні. Звичайно хочеться, щоб шуба була якомога довговічніше, практичніше і красивіше.

Дуже розкішно виглядає хутро бобра, шуби з якого до того ж, ще й водостійкі і практичні. Ціна таких виробів, також обов'язково приверне увагу, адже чудову якість шуби з бобра, має досить демократичну вартість. Крім того, що шуба з бобра практично не промокає, вона залишається надійною протягом багатьох років шкарпетки.

Якщо Ви хочете купити шубу з бобра в Донецьку, обов'язково відвідайте інтернет-магазин, де представлені моделі як в класичних кольорах, так і більш яскраві варіанти. Шуби з стриженого бобра, пропонуються природного кольору, а також пофарбовані в чорний, коричневий, а також попелясті відтінки. Доповнюються такі хутряні вироби: капюшонами і манжетами, різноманітними елементами декорування, у вигляді шкіряних вставок, а також ременями. Фасони, які Ви знайдете в онлайн-каталозі, дуже різноманітні. Це і класичні довгі або до коліна моделі пальто з коміром стійкою, укорочені вироби з оригінальними кишенями, А-силуети і куртки з різною довжиною рукава (наприклад, в три чверті).

Ще одним носким і стійким до погодних умов, є такий хутро, як бобрик. Це хутро кролика Рекса, який здатний прослужити до 8-ми сезонів. Таке хутро густий і м'який, схожий на плюш. А забарвлення моделей шуб, пропонуються найрізноманітніші і дуже незвичайні. Довжина хутра становить 2 см., Тому шубка з нього виходить дуже легкою. Таке вони не помнеться, а волоски на ньому не зламаються, завдяки хорошим пластичним властивостям хутра. Крім іншого, виріб з бобрика має красивий блиск. Придбавши стильний і зручний натуральну хутряну шубку, Ви неодмінно залишитеся задоволені і будете ще довго наслаждатьcя комфортом, який вона дарує.