Відмінні ознаки і загальні риси шуб з бобра і бобрика. Купівля виробів з хутра в Дніпропетровську

Дуже актуальними для зим з мінливою погодою стають хутряні шуби, які не бояться мокрого снігу і морозу. У наш час, завдяки новим технологіям вичинки, шуби стали дуже легкими і ніжними. Тепер вони відмінно підходять для повсякденного носіння.

Шуби з бобра, є одним з таких видів хутряних виробів, які можна назвати універсальними, адже одягнути таку верхній одяг можна в будь-яку погоду. Щільна структура бобрового хутра, дозволяє шубі справлятися з дощем і снігом. А за ступенем зносостійкості, вироби з стриженого бобра, знаходяться в числі лідерів, адже такий хутро прослужить як мінімум 18 років, залишаючись теплим і привабливим зовні.

Якщо Ви зібралися купити шубу з бобра в Дніпропетровську, відвідайте інтернет-магазин. Тут в каталозі, Ви побачите вироби з бобрового хутра трьох типів: натурального, щипати, або самого популярного - стриженого. Шуба з бобра будь-якого з даних видів, буде відрізнятися густотою і м'якістю хутра, а також вагою і забарвленням. Також, виділяють російського і канадського бобра. Вироби з хутра останнього, більш м'які і теплі, а різниці в ціні практично немає.

Ще одним легким, міцним і вигідним за вартістю хутром, є бобрик - хутро королівського кролика. Перевагами такого хутра вважаються: комфортність при носінні, теплостійкість, простота в застосуванні і зберіганні. Таку шубу можна чистити самостійно і зберігати в чохлі. Сьогодні бобрик дуже популярний за рахунок можливості обробляти хутро різними способами і фарбувати його в різні кольори. Серед модних яскравих або ніжних натуральних відтінків, обов'язково знайдеться елегантне виріб, яке підкорить Вас своєю красою. А від практично невагомою і м'якою шуби, Ви отримаєте відчуття захоплення, легкості, свободи і затишку.