Стрижений бобрик і бобер: в чому відмінності і як купити шубу з такого хутра в Черкасах

Найголовнішим критерієм якості хутряного верхнього одягу, є її несучість. Шкарпетки хутро прослужить багато сезонів не втрачаючи своє первісного вигляду. Вироби з такого хутра не вигорить і не «облисеют», вони не схильні до стирання і не бояться опадів, вологи і морозу.

Проведене недавно дослідження експертів товариства захисту споживачів, було покликане показати який з видів хутра, є найбільш носким. Бобер займає в цьому списку лідируючі позиції, його випередила тільки видра. Шуби з бобра надійно захистять при будь-яких погодних умовах. Саме тому, якщо Ви хочете купити в Черкасах шубу, краще щоб вона була з бобра. Такий матеріал має не тільки першокласне якість, а й чудовий зовнішній вигляд.

Шуба з бобра сподобається кожній дівчині своєї пухнастість і м'якістю. А різноманітність фасонів виробів з стриженого бобра, з якими Ви можете ознайомитися перегорнувши зручний каталог на сайті інтернет-магазину, вразить Вас своїм різноманіттям. Ціна таких шуб дуже доступна незважаючи на їх чудову якість.

Також, цікавим за вартістю, якістю і красою, є такий варіант, як бобрик. Шуба з бобрика - кролика Рекса, володіє рівним і густим хутром, який на дотик ніжний як шовк. Ці шубки вже встигли стати трендом серед молоді, завдяки своїм оригінальним відтінкам. Забарвлення натурального хутра кролика Рекса, може бути як однотонною або плямистої, так і кольоровий.

Шуби з бобрика мають строгу плечову лінію та точний за формою комір, а рукава в основному робляться расклешенними. Таким чином виходять оригінальні і прекрасно зігрівають вироби.

Крім того, одяг з бобрика відмінно переносить вологу погоду, а ще її легко почистити навіть самостійно. Така тепла річ неодмінно захистить Вас навіть в сильний мороз.